Haberler > Yaşam > 21 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

21 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

21 Aralık 2022 Çarşamba 01:37 | Son Güncelleme: 21 Aralık 2022 Çarşamba 20:25

21 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 21/12/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 21 Aralık Puan durumu sonucu, bugün altını kim kazandı? Sunucu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdiler? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? Bugün çeyreği kim kazandı? Toplam puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışması Gelinim Mutfakta Nursel Engin'in sunumuyla her gün çeyrek altın için mücadele sürüyor. 4 gelin ve kırmızı püreli tavuk bonfile yapıyor. Kayınvalideler, kırmızı püreli tavuk bonfile için puan veriyor. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta gün birincisi belli oldu mu? İşte detaylar haberimizde...

21 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu ne, günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin kaç puan verdi? İşte 21 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu...

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN YEMEĞİ NE?

Bugün gelinler çeyrek altını alabilmek adına en lezzetli köstebek pasta tarifi yapabilmek için kıyasıya mücadele ettiler.

NURSEL ERGİN KAÇ PUAN VERDİ?

Nusel Ergin bugün en çok Hatice'nin tabağını beğendi ve Hatice'ye 5 puan, Zeynep'e 4, Nagihan'a 2 ve Yeşim'e 1 puan verdi.

KAYINVALİDE PUANLARI

Gülnaz gelini Zeynep'e 1, rakibi Yeşim'e 5 puan verdi.

Hüsniye gelini Hatice'nin tabağına 2 puan, rakibi Nagihan'a 5 puan verdi.

Sevim gelini Nagihan'a 1, rakibi Hatice'ye 5 puan verdi.

Beyhan gelini Yeşim'e 1, rakibi Nagihan'a 5 puan verdi.

GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gün boyunca en çok puanı alıp çeyrek altını almaya hak kazanan gelin Hatice oldu.

GÜNÜN PUANI

Yeşim bugün eksik malzeme kullandığı için -2 ceza puan aldı.

Hatice: 19

Zeynep: 11

Yeşim: 10

Nagihan: 15