Haberler > Yaşam > 29 Kasım Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

29 Kasım Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

29 Kasım 2022 Salı 01:54 | Son Güncelleme: 29 Kasım 2022 Salı 17:32

29 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 29/11/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 29, Kasım Puan durumu sonucu, bugün altını kim kazandı? Sunucu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdiler? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? Bugün çeyreği kim kazandı? Toplam puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışması Gelinim Mutfakta Nursel Engin'in sunumuyla her gün çeyrek altın için mücadele sürüyor. 4 gelin ve kırmızı püreli tavuk bonfile yapıyor. Kayınvalideler, kırmızı püreli tavuk bonfile için puan veriyor. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta gün birincisi belli oldu mu? İşte detaylar haberimizde...

29 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puan durumu ne, günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin kaç puan verdi? İşte 29 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puan durumu...Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta Çeyrek altın dağıtmaya devam ediyor. 

Hafta içi her gün bir çeyrek altının sahibi olan yarışmacılar, kayınvalidelerden yüksek puanlar almaya çalışıyorlar. Peki, Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim oldu, çeyreği kim aldı? İşte Gelinim Mutfakta puan durumu 29 Kasım Salı 2022...

GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREĞİ KİM ALDI?

Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta Ankara bazlama kebabı tarifi ile gelinler hünerlerini sergilediler. Tadım, yorum, puanlama sonrasında kayınvalidelerden en yüksek puanı alan kişi Yeşim ve Hatice oldu. Kuraya kalan gelinlerden çeyrek altını Hatice aldı.

Gelinim Mutfakta PUAN DURUMU 29 KASIM 2022 SALI

YEŞİM- 16

HATİCE- 16

MERVE- 12

ZERRİN- 5