Haberler > Yaşam > 4 Ocak Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

4 Ocak Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu - Çeyrek altını kim aldı?

03 Ocak 2023 Salı 23:09 | Son Güncelleme: 04 Ocak 2023 Çarşamba 22:16

4 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 04/01/2023 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 4 Ocak Puan durumu sonucu, bugün altını kim kazandı? Sunucu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdiler? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? Bugün çeyreği kim kazandı? Toplam puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Hatice bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışması Gelinim Mutfakta Nursel Engin'in sunumuyla her gün çeyrek altın için mücadele sürüyor. 4 gelin ve kırmızı püreli tavuk bonfile yapıyor. Kayınvalideler, kırmızı püreli tavuk bonfile için puan veriyor. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta gün birincisi belli oldu mu? İşte detaylar haberimizde...

4 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu ne, günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin kaç puan verdi? İşte 4 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu...

GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta' da bugün tost pastayı en iyi şekilde hazırlayarak hem kayınvalidelerin hem de Nursel Ergin'in beğenisini toplayan gelin Zeynep oldu. Zeynep 5 tam puanla günü galip tamamladı ve çeyrek altının sahibi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 4 OCAK 2023

ZEYNEP- 21

HATİCE- 13

ECE- 9

DERYA- 8

GELİNİM MUTFAKTA ZEYNEP KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yarışmasına 4 Ocak Çarşamba günü katılan Zeynep 28 yaşında ve Muğlalıdır. Gelinim Mutfakta Zeynep'in eşi Müteahhitlik yapıyor.